Přejít k poptávce
Nafukovací stany

Nafukovací stany

Jsou na výrobu méně náročné než pneumatické verze, což ovlivňuje jejich cenu a rychlost výroby. Neobsahují vnitřní duše a jejich stabilita není ovlivněna vysokým tlakem, nýbrž velkým objemem vzduchu uvnitř konstrukce stanu, obecně jsou nafukovací stany větší a vyšší – mohutnější nežli pneumatické. Vzduch do trupu permanentně vhání dmychadlo, které musí být neustále připojeno k elektrické síti, což v některých případech omezuje jejich použití.

Hlavní vlastnosti

Neobsahují vnitřní duše a jejich stabilita není ovlivněna vysokým tlakem, nýbrž velkým objemem vzduchu uvnitř konstrukce stanu. Nohy nafukovacích stanů jsou oproti pneumatickým několikanásobně širší což zmenšuje jejich vnitřní prostor, proto jsou nafukovací stany větší – mohutnější nežli pneumatické. Vzduch do trupu nafukovacích produktů permanentně vhání dmychadlo, které musí být neustále připojeno k elektrické síti, což v některých případech omezuje jejich použití.

 • Individuální řešení

  Rozličné rozměry a vybavení přizpůsobí stan pro vaše konkrétní požadavky použití.

 • Kvalitní provedení

  Svých zákazníků a dlouhodobé spolupráce s nimi si velmi vážíme a proto vyrábíme naše produkty jen z kvalitních a prověřených materiálů a s precizním zpracováním.

 • Efektivní potisk

  Rozličné spektrum tiskových technologií umožňuje tu konkrétní efektivní variantu potisku přímo pro vaše potřeby. Grafický návrh rádi zpracujeme.

 • Spolehlivé služby

  Naším cílem je vaše spokojenost, proto dohodnutý termín je naší prioritou, efektivní doprava a případný servis samozřejmostí.

 • Rozumná cena

  Naše kvalitní produkty a spolehlivé služby nabízíme za adekvátní ceny, proto u nás to: „Nejlacinější“ na trhu nenajdete.

Technické specifikace

Rozměry dle produktu
Vybavení Osvětlení, kotvení, transportní tašky, bannery, …
Doplňky Vlajky, mobiliář, podlahy, …

Materiály

 • NF poutače se realizují ze 3 základních materiálů v různých gramážích a kvalit.
 • Polyester (PES), Polyester s PVC zátěrem (PES/PVC) a PVC.
 • Materiály a jejich technologie potisku jsou odlišné a ideální řešení navrhuji dle představ

Další produkty

Promo stany

Brány

Slunečníky

Vlajky

Jiří Fetterle

Na vaše dotazy vám odpoví

Jiří Fetterle

Poptávka

Rádi vám na základě bližších informací připravíme nabídku na míru.

Přejít k poptávce